Jízdní řád SKIBUS Rokytnice nad Jizerou

Jízdní řád SKIBUS Rokytnice nad Jizerou

Skibus Jablonec nad Jizerou – Rokytnice nad Jizerou

Sezóna 2018/2019

Jablonec n.Jiz. – Rokytnice n.Jiz., Horní Domky
60 60 30 60 30 60 30 60 30 60 30 60 30 60
0 Jalbonec n.Jiz., žel.st. 8:02
1 Jablonec n.Jiz., nám. 8:05
2 U Kroupů 7:35 8:10 8:30 9:30 10:30
3 U pily 7:37 8:12 8:32 9:32 10:32
4 Náměstí – STUDENOV 7:40 8:00 8:15 8:35 8:45 9:00 9:15 9:35 9:45 10:00 10:15 10:35 10:45 11:00
5 Hostinec u zastávky 7:41 8:01 8:16 8:36 8:46 9:01 9:16 9:36 9:46 10:01 10:16 10:36 10:46 11:01
6 Klub mládeže 7:42 8:03 8:18 8:37 8:48 9:03 9:18 9:37 9:48 10:03 10:18 10:37 10:48 11:03
7 BusLine – MODRÁ HVĚZDA < 8:05 8:20 < 8:50 9:05 9:20 < 9:50 10:05 10:20 < 10:50 11:05
8 Eprona 7:43 8:07 8:22 8:39 8:52 9:07 9:22 9:39 9:52 10:07 10:22 10:39 10:52 11:07
9 Parkoviště 7:44 8:08 8:23 8:41 8:53 9:08 9:23 9:41 9:53 10:08 10:23 10:41 10:53 11:08
10 HORNÍ DOMKY 7:45 8:10 8:25 8:45 8:55 9:10 9:25 9:45 9:55 10:10 10:25 10:45 10:55 11:10

MAPA ZASTÁVEK

30 60 30 30 30 30 60 70 70 70 70 70 70
0 Jalbonec n.Jiz., žel.st.
1 Jablonec n.Jiz., nám. 12:51
2 U Kroupů 11:30 12:53 12:55 14:30
3 U pily 11:32 12:57 14:32
4 Náměstí – STUDENOV 11:15 11:35 11:45 12:15 13:00 13:30 14:00 14:35 15:00 15:35 16:00 16:35
5 HostInec u zastávky 11:16 11:36 11:46 12:16 13:01 13:31 14:01 14:36 15:01 15:36 16:01 16:36
6 Klub mládeže 11:18 11:37 11:48 12:18 13:02 13:32 14:03 14:37 15:03 15:37 16:03 16:37
7 BusLine – MODRÁ HVĚZDA 11:20 < 11:50 12:20 < 13:35 14:05 < 15:05 < 16:05 <
8 Eprona 11:22 11:39 11:52 12:22 13:04 13:37 14:07 14:39 15:07 15:39 16:07 16:39
9 Parkoviště 11:23 11:41 11:53 12:23 13:06 13:38 14:08 14:41 15:08 15:41 16:08 16:41
10 HORNÍ DOMKY 11:25 11:45 11:55 12:25 13:10 13:40 14:10 14:45 15:10 15:45 16:10 16:45
Rokytnice n.Jiz., Horní Domky – Jablonec n.Jiz.
60 60 30 60 30 60 30 60 30 60 30 60 30 60
10 HORNÍ DOMKY 7:45 8:15 8:30 8:45 9:00 9:15 9:30 9:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15
9 Parkoviště 7:46 8:16 8:31 8:46 9:01 9:16 9:31 9:46 10:01 10:16 10:31 10:46 11:01 11:16
8 Eprona 7:48 8:18 8:33 8:48 9:03 9:18 9:33 9:48 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03 11:18
7 BusLine – MODRÁ HVĚZDA < < < < < < < < < < < < < <
6 Klub mládeže 7:50 8:20 8:35 8:50 9:05 9:20 9:35 9:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20
5 Hostinec u zastávky 7:51 8:21 8:36 8:51 9:06 9:21 9:36 9:51 10:06 10:21 10:36 10:51 11:06 11:22
4 Náměstí – STUDENOV 7:55 8:25 8:40 8:55 9:10 9:25 9:40 9:55 10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25
3 U pily 11:27
2 U Kroupů 11:30
1 Jablonec n.Jiz., nám.
0 Jalbonec n.Jiz., žel.st.
30 30 30 30 60 70 70 70 70 70 70 70 30
10 HORNÍ DOMKY 11:30 12:00 12:30 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45
9 Parkoviště 11:31 12:01 12:31 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46
8 Eprona 11:33 12:03 12:33 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48
7 BusLine – MODRÁ HVĚZDA < 12:05 < < 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50
6 Klub mládeže 11:35 12:06 12:35 13:20 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51
5 Hostinec u zastávky 11:36 12:07 12:36 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52
4 Náměstí – STUDENOV 11:40 12:10 12:40 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55
3 U pily 12:42 14:27 15:27 16:57
2 U Kroupů 12:45 12:47 14:30 15:30 17:00 17:02
1 Jablonec n.Jiz., nám. 12:50 17:05
0 Jalbonec n.Jiz., žel.st.

30 jede od 25.12.2018 do 10.3.2019

60 jede od 15.12.2018 do 31.3.2019

70 jede od 15.12.2018 do 31.3.2019, nejede 24.12.2018
< spoj jede po jiné trase

​Všechny spoje jezdí podmínečně – za příznivých sněhových podmínek

2018-12-25T12:37:42+00:00 25. 12. 2018|